W związku z wyjątkową rocznicą, jaką  jest to 100 lat istnienia marki Citroen, zapraszamy Państwa do udziału w  pikniku, który odbędzie się 15 czerwca 2019 r.

Plan imprezy:
Zbiórka godz. 09:00 na Skwer Kościuszki w Gdynia
o godz 9:30 Ruszamy kolumną w kierunku Kosakowa
O godz 10:30 spotykamy sie w Gmina Kosakowo – aby zaprezentować nasze auta i tu pierwsza niespodzianka pokażemy wszystkie ciekawe produkcje Francuskie, można będzie wziąć udział w konkursach i posilić się
Po godz. 13:00 pojawimy się całą grupą w Rumia w salonie Citroen JD Kulej. Tutaj rozpoczynamy piknik podczas którego zaprezentujemy nasze pojazdy, skorzystamy ze specjalnego poczęstunku.
do godz. 16:00 – okupacja Salonu JD Kulej – klasyczne Citroeny przejmują władze nad salonem – w trakcie popołudniowej imprezy projekcje filmów o citroenach, wspólne integracja, prelekcje o wyprawach, rozwiązaniach technicznych Citroena i historii marki.

Na niepowtarzalną imprezę zapraszają polnocna.tv oraz Automobilklub Morski oraz Wójt Gminy Kosakowo.

Węcej informacji TUTAJ.