#1Charytatywne Garowanie dla Fundacji księdza Kaczkowskiego. Zgotujmy im lepszą przyszłość. Wspierajmy Projekt PaKa, który pomaga dzieciakom w tarapatach” to wyjątkowe charytatywne wydarzenie kulinarne, które odbędzie się 12 stycznia 2024 roku o godz. 18:00 w hotelu Skipper w Rewie.

Ta charytatywna inicjatywa kulinarna zrodziła się z czystej potrzeby serca, aby pomagać innym poprzez gotowanie. W ten właśnie sposób 8 szefów kuchni znanych restauracji postanowiło poświęcić swój wolny czas i  spotkać się pewnego, zimowego wieczoru w hotelowej restauracji Bukszpryt, aby przyrządzić uroczystą kolację, składającą się z 8 dań.

Aby wziąć udział w charytatywnej kolacji w hotelu Skipper w Rewie należy wesprzeć konto Fundacji księdza Kaczkowskiego. Jak to zrobić? Wystarczy, po prostu wpłacić cegiełkę w wysokości 399 zł za osobę bezpośrednio na konto Fundacji z dopiskiem: „cegiełka garowanie”. Takie potwierdzone przez Fundację wsparcie zapewnia bezpłatne uczestnictwo w kolacji na pokładzie Skippera.

Podczas uroczystego wieczoru zapewniona będzie również moc atrakcji w postaci muzyki na żywo, licytacji różnych przedmiotów ofiarowanych przez partnerów na rzecz wspomnianej Fundacji i wiele innych niespodzianek. Możemy jednak uchylić rąbka tajemnicy, że gwiazdą wieczoru będzie Patryk Galewski, pierwowzór bohatera filmu „Johnny”, któremu ksiądz Jan Kaczkowski przekazał swoje DNA, dzięki czemu Patryk poprzez swoją pasję jaką jest gotowanie, organizuje wiele charytatywnych działań mających na celu pomoc np. „dzieciakom w tarapatach”. Swoimi działaniami zaraża innych i właśnie w ten sposób powstają takie szlachetne inicjatywy. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na kolacji prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z hotelem, aby potwierdzić dostępność miejsc na wydarzeniu.