Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek wszystkim pracującym w tym zawodzie, a zwłaszcza pracownikom naszej gminnej biblioteki oraz szkolnych bibliotek i czytelni składamy serdeczne podziękowania za pełną zaangażowania pracę na rzecz upowszechniania czytelnictwa oraz stwarzania licznych i ciekawych inicjatyw kulturalnych w gminie Kosakowo.

Dziękujemy za wszystkie podejmowane akcje i serce wkładane w Waszą pracę, dzięki której Biblioteki tętnią życiem oraz są miejscami radosnego spotkania człowieka z kulturą.

Życzymy sukcesów w realizacji zamierzonych planów, energii i niesłabnącego entuzjazmu w podejmowaniu inicjatyw na rzecz popularyzacji czytelnictwa, pomysłów na wiele kolejnych twórczych działań, zdrowia oraz powodzenia zarówno w życiu osobistym jaki i zawodowym.