Wójt Gminy Kosakowo przy współpracy ze Studiem tańca Latino Cafe Gdynia zaprasza wszystkie dzieci z Gminy w wieku 6-12 lat na zajęcia tańca towarzyskiego. Zajęcia odbywać się będą w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie ul. Kaszubska 11, w każdy poniedziałek w godzinach 17.30 – 18.30 (sala główna), 16:30 grupa zaawansowana. Rozpoczęcie zajęć nastąpi 16.09.2019 o godzinie 17.30

Zajęcia prowadzi profesjonalna para taneczna międzynarodowej klasy S – Maciej Matczak i Marta Natywo. Program zajęć przewiduje naukę tańców towarzyskich m.in. samba, cha cha, jive, polka, walc, quickstep. W krótkim czasie wszyscy uczestnicy zajęć zostaną przygotowani do wzięcia udziału w konkursach tanecznych i turniejach tańca. Prowadzenie i wszelkie informacje – Ernest Kaczmarczyk tel. 601-915-417.

Zapisy:

  1. Na stronie www.latinocafe.gd.pl lub mailowo latinocafe@gd.pl
    2. Bezpośrednio na zajęciach u instruktora

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (decyduje kolejność zgłoszeń)!