Wspólnie z  icc-time.pl zapraszamy wszystkich biegaczy do startu w nietypowym projekcie i akcji. Zachęcamy aby cała społeczność biegaczy i sportowców wsparła i podziękowała Medykom za ich zaangażowanie i ciężką pracę w czasie pandemii. Mamy dla Was małą zabawę i zachęcić do jednoczesnego pomagania i ćwiczenia w tym trudnym czasie.

 

Niedawno dziękowaliśmy Medykom za ich heroiczną wręcz walkę o nasze zdrowie oklaskami – przypomina Marcin Majek, Wójt Gminy Kosakowo. – Nie ustajemy w oferowaniu swojej pomocy dla białej służby, dlatego zachęcamy do udziału w niecodziennym wydarzeniu. Ruszamy biegiem na pomoc Medykom.

Jak możemy pomóc?

Krótkie zasady akcji:

  • od 18.04 do 30.04 zapisujecie się na stronie icc-time.pl
  • po zapisaniu się, nagrywacie filmik z dowolną aktywnością fizyczną
  • wysyłacie filmik na adres biuro@icc-time.pl do 5 maja 2020 roku
  • po zebraniu wszystkich filmików, powstanie jeden film upamiętniający akcję

‼ UWAGA ‼

‼ 1 pakiet = 1 posiłek dla Medyków ‼

Na pakiet w cenie 30 złotych dodatkowo składają się medal oraz maseczka ochronna wysyłane pocztą. Medale i maseczki zostaną wysłane po 10 maja na adresy podane przy rejestracji.

Podziękujmy wspólnie Medykom za ich poświęcenie i ciężką pracę ‼

Regulamin