Trzeci Walentynkowy Bieg Parami w Rewie zbliża się wielkimi krokami. Mamy doskonałą wiadomość dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli się zapisać na to wyjątkowe biegowe wydarzenie. Do puli trafiło właśnie dodatkowe 25 pakietów startowych, a zapisy wciąż trwają na www.icc-time.pl. Zakochanych w sporcie i wiernych kibiców zapraszamy 9 lutego do Rewy, a trasa przebiegać będzie między innymi tuż obok instalacji „I love Rewa”.

Trasa biegu liczyć będzie 3500 metrów, większą jej część zawodniczki i zawodnicy będą pokonywać, oczywiście w parach, wzdłuż plaży – informuje Marcin Majek, Wójt Gminy Kosakowo. – Piękne, nadmorskie krajobrazy oraz możliwość aktywnie spędzonego czasu ze swoją „drugą połówką”, to idealny pomysł na spędzenie Walentynek w tym roku. Zapraszam wszystkich tego dnia do Rewy.

Lista startowa, którą organizatorzy zaplanowali wstępnie na sto par, szybko się zapełniła. Szybko zapadła jednak decyzja, aby do puli pakietów startowych trafiło kolejne 25 sztuk, dlatego gorąco zachęcamy „zakochanych w sporcie” do zapisów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.icc-time.pl

Na mecie na uczestników czekać będą medale, upominki i ciepłe napoje.

Przed biegiem głównym odbędzie się Bieg Malucha z podziałem na kategorie wiekowe.

Organizatorami wydarzenia jest Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek oraz icc-time.pl

Trzeci Walentynkowy Bieg Parami – podstawowe informacje:

<3 Start Biegu: 9 lutego 2020 godz. 14, Rewa, ul. Sztormowa 2

<3 Biuro zawodów: Rewa, ul. Sztormowa 2, Hotel Skipper