Dystrybucja maseczek ochronnych

22 mar

Szanowni Państwo,

przypominamy o akcji dystrybucji maseczek ochronnych w naszej Gminie. Większość z masek została już rozdana mieszkańcom przez Sołtysów poszczególnych wsi. Poniżej wymieniamy punkty, w których można odebrać maseczki medyczne z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych:

1. Sołectwo Kosakowo – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kosakowie (ul. Fiołkowa 2b, Kosakowo) – w godzinach pracy ośrodka (pon.-śr. – 7:45-15:30, czw. – 7:45-17:00;,pt. 7:45-15:15), Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych PEKO (ul. Chrzanowskiego 44, Kosakowo) lub u sołtysa Pana Andrzeja Śliwińskiego (ul. Nad Stawem 6, Kosakowo).

2. Sołectwo Pogórze – maseczki wydaje sołtys Pan Adam Pałasz (Mickiewicza 29, Pogórze) oraz Zarządy Wspólnot Mieszkaniowych dla mieszkańców osiedli wielorodzinnych.

3. Sołectwo Dębogórze Wybudowanie – maseczki wydaje sołtys Pan Krzysztof Toruńczak (Mostowa 3, Dębogórze-Wybudowanie).

4. Sołectwo Dębogórze – maseczki wydaje sołtys Pan Józef Melzer (Roślinna 9, Dębogórze).

5. Sołectwo Kazimierz – maseczki wydaje sołtys Pan Grzegorz Flatau (Majowa 71, Kazimierz).

6. Sołectwo Mechelinki – maseczki można odebrać w sklepie spożywczym (Szkolna 25, Mechelinki).

7. Sołectwo Mosty – sołtys Pani Alina Merchel zapowiada dostarczenie maseczek do skrzynek na listy mieszkańców.

8. Sołectwo Rewa – maseczki dostarczył do domów mieszkańców sołtys wsi Pan Jacek Hennig.

9. Sołectwo Suchy Dwór – maseczki można odebrać w Świetlicy Sołeckiej (Jana Chryzostoma Paska 6, Suchy Dwór) w dniach 22-23 marca w godzinach 16:00-19:00.

10. Sołectwo Pierwoszyno – maseczki wydaje Kosakowskie Centrum Kultury w godzinach pracy instytucji tj. poniedziałek – nieczynne, wtorek – czwartek: 8:00 – 16:00, piątek: 8:00 – 14:00.

W razie jakichkolwiek zmian w związku z dystrybucją masek artykuł będzie aktualizowany.

Góra

W dniu 23.12.2022 Urząd Gminy będzie czynny do godziny 13:00.