Przy wypełnionej po brzegi sali Kosakowskiego Centrum Kultury 10 marca br. odbyły się dwa wyjątkowe koncerty specjalnie przygotowane z okazji Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru był Mateusz Ziółko, który swoim ciepłym głosem w nostalgicznym repertuarze rozkołysał zebraną publiczność.

Oprócz piosenek własnego autorstwa, m.in. „W płomieniach”, „Na nowo”,  „Szkło”, nie zabrakło także coverów największych wokalistów i zespołów światowego formatu, takich jak Freddie Mercury, Michael Bolton oraz The Beatles. Wzruszającym wykonem utworów autorstwa Czesława Niemena oraz Zbigniewa Wodeckiego wokalista oczarował zebraną publiczność.

Tradycyjnie w ten szczególny wieczór wszystkie panie zostały przywitane przez wójta gminy Kosakowo Marcina Majek oraz zastępcę wójta Marcina Kopitzkiego symbolicznym goździkiem.

Mateusz Ziółko – polski piosenkarz popowy, pianista, autor piosenek, za które wielokrotnie otrzymywał najwyższe nagrody polskiej sceny muzycznej. Szerokiej publiczności znany z wielu występów telewizyjnych oraz koncertowych projektów muzycznych, takich jak np. Michael Jackson Symfonicznie, Freddie Mercury czy Queen Story. Obecnie artystę można ponownie oglądać w programie muzyczno- rozrywkowym pt. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi.”

Fot.: Stykówka S.Tomaszewska