W piątek, 20 października br. w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie w barwach polskiej złotej jesieni hucznie obchodziliśmy tegoroczny Gminny Dzień Seniora, który ma ogromne znaczenie dla mieszkańców. „Święto Seniorów” to okazja do celebrowania i doceniania starszych osób w społeczeństwie, do integracji oraz spędzenia czasu razem. Jest to dzień, który ma na celu podkreślenie wkładu seniorów w życie społeczne.

Wspaniała rodzinna atmosfera wypełniła po brzegi salę widowiskową Kosakowskiego Centrum Kultury. Na uczestników imprezy w kimacie filmowym czekało wiele atrakcji w tym m.in. fotolustro oraz liczne konkursy z nagrodami specjalnie przygotowane na ten wyjątkowy wieczór. Wszyscy zaproszeni goście udali się w muzyczną podróż dzięki zespołowi Chantersi, a na podsumowanie wydarzenia DJ Kondzio rozgrzał do czerwoności parkiet Kosakowskiego Centrum Kultury.

Nasi seniorzy są doskonałą inspiracją dla innych pokoleń, pokazując, że wiek nie musi być przeszkodą w pełnym życiu.

 

Fot. STykówka S.Tomaszewska