Drodzy krwiodawcy,
29 lutego (sobota) w godz. 09 – 13, przy Urzędzie Gminy w Kosakowie odbędzie się zbiórka krwi w ramach Biegu Tropem Wilczym! Dodatkowo pobór wpisuję się w akcję powiatu puckiego „100 litrów na 100 lecie zaślubin Polski z morzem”. W tym momencie zebrano 84 600 litra krwi, a do 100 litrów brakuje 15 400 !! Pomóż Nam zamknąć setkę w Kosakowie ! Na pierwsze 45 osób, które oddadzą krew w Kosakowie czekają medale z VI edycji Biegu Tropem Wilczym! Na osobę, która dopełni 100 litrów czeka nagroda specjalna! Ponad to będzie można otrzymać materiały edukacyjne od patrona zbiórki, Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku. Przeprowadzimy również Quiz z wiedzy na temat Żołnierzy Wyklętych, w którym do wygrania będą gadżety ufundowane przez Muzeum Żołnierzy Wyklętych i więźniów politycznych PRL z Warszawy !
Czekamy na Ciebie! PAMIĘTAMY – POMAGAMY !

Więcej na temat biegu: https://gminakosakowo.pl/aktualnosci/1-marca-pobiegnij-tropem-wilczym-w-pierwoszynie/