Miło nam poinformować, że film promujący Kaszuby Północne, w tym Gminę Kosakowo, pt. „KASZUBY PÓŁNOCNE – TUTAJ KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE” zdobył I miejsce w konkursie na film promocyjny KADRY Z POLSKI…I NIE TYLKO w kategorii „Mój region najpiękniejszy” organizowanym przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl.

Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby Północne Lokalna Organizacja Turystyczna, którego członkiem jest Gmina Kosakowo, jest twórcą tego wyjątkowego filmu.

Nagroda ta cieszy tym bardziej, że praca nad nim, to liczne spotkania, rozmowy, wymiana pomysłów i spostrzeżeń, a efekt może teraz podziwiać cały świat. Ten efekt cieszy tym bardziej, że został dostrzeżony i nagrodzony przez znakomite Jury, jak podkreślono podczas Gali wręczenia nagród – za wspaniały pomysł i realizację.

Nagrodę podczas Gali na zakończenie VIII Forum Promocji Turystycznej, która odbyła się 7 czerwca 2021r. w Kamienicy Artystycznej w Warszawie odebrali: Starosta pucki Jarosław Białk, Prezes Stowarzyszenia Kaszuby Północne LOT Marta Balicka Dyrektor MOKSiR Jastarnia, Kierownik zespołu ds. promocji, turystyki i kultury Urzędu Miasta Helu Żanna Sępińska, naczelnik wydziału aktywności społecznej powiatu puckiego Karol Miller. Gminę Kosakowo reprezentowała kierownik referatu ds. sportu, turystyki i rekreacji Anna Padée Wiceprezes Stowarzyszenia Kaszuby Północne LOT.

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonego filmu:

 

Realizacja filmu była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach strategii wdrażanej przez Północnokaszubską Lokalną Grupę Rybacką.