11 listopada 2020 r.102 rocznicę odzyskania Niepodległości na budynku Kosakowskiego Centrum Kultury zagościły biało – czerwone barwy.
W ten szczególny dla Polaków dzień postanowiliśmy  trochę  w niecodzienny sposób uczcić Niepodległą.

Covidowy czas jest dla nas wszystkich bardzo trudny. To czas wielkiej próby, który musimy wspólnie zdać biorąc przykład z  naszych przodków. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas iluminacja ucieszyła Wasze oczy i przypadła Wam do gustu, wprowadzając w pogodny, patriotyczny nastrój. Radujmy się i z optymizmem patrzmy w przyszłość….mając nadzieję, że za rok wrócimy już do licznych, uroczystych obchodów.

Jak wyglądał budynek w patriotycznych barwach, w tym szczególnym, odświętnym dniu, możecie zobaczyć zaglądając na nasz FB Kosakowskie Centrum Kultury.
Zachęcamy Was serdecznie do obserwowania naszych akcji w sieci.