Sezon letni w pełni, a kalendarz w gminie Kosakowo po brzegi wypełniony fantastycznymi artystycznymi i sportowymi wydarzeniami. Zbliża się czas dużych imprez, które od lat odbywają się w naszej gminie. Mowa tu m.in. o Dniach Gminy, które odbędą się 13-15 sierpnia br. W ramach tkz. urodzin gminy odbędą się koncerty i XXV jubileuszowy Festyn Kaszubski w Rewie organizowany wspólnie z Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskie o.Dębogórze-Kosakowo. Teatr muzyczny Hals, Zalia, zespół Łzy czy After Party to tylko część artystów, których będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć w tych dniach na kosakowskich scenach. Co prawda lipiec jeszcze się nie skończył, ale warto już wiedzieć jak zaplanować kolejny wakacyjny miesiąc. Dlatego już dziś wszystkich Państwa zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń na sierpień.

 Serdecznie zapraszamy!