Straż Gminna Kosakowo serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu gminy Kosakowo, do wzięcia udziału w konkursie pt. „Każdy o tym wie, że sprząta się po PSIE” i przygotowania pracy plastycznej w formacie A4.

Praca ma przedstawiać hasło/obraz/rysunek nawiązujący do promowania i rozpowszechnianie zasad czystości w miejscach publicznych poprzez sprzątanie przez właścicieli nieczystości pozostawionych przez psy, którymi się opiekują.

Prace konkursowe można składać do  3 kwietnia 2024 roku.

Wykonane prace należy dostarczyć do Urzędu Gminy Kosakowo przy ul. Żeromskiego 69 do Biura Obsługi Interesantów, z informacją konkurs „Każdy o tym wie, że sprząta się po PSIE”.

Pliki do pobrania: Regulamin konkursu wraz z załącznikiem