Serdecznie zapraszamy regionalnych twórców, pasjonatów rękodzielnictwa, organizacje pozarządowe, firmy i inne instytucje z gminy Kosakowo i okolic do udziału w Świątecznym Kiermaszu Rzeczy Ładnych.
Jest to świetna okazja by podczas tego świątecznego czasu zarówno zaprezentować jak i sprzedać swoje dzieła. Kiermasz odbędzie się w niedzielę, 19 grudnia br. w godz. 9:00-14:00 w budynku Kosakowskiego Centrum Kultury. Wydarzenie zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującym rygorem sanitarnym.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń. Karta uczestnika: Karta wystawcy – kiermasz świąteczny 2021
Szczegóły o wydarzeniu pod numerem telefonu 784-403-228 w godzinach funkcjonowania biura Kosakowskiego Centrum Kultury.