Miło nam poinformować, że do naszej akcji „Wiosenne porządki w gminie Kosakowo” z własnej inicjatywy dołączyli mieszkańcy Mechelinek. Zbiórka wszystkich chętnych do pomocy odbędzie się 30 kwietnia. 

W gminie Kosakowo od kilku tygodni trwa akcja polegająca na porządkowaniu miejsc użyteczności publicznej, ciągów komunikacyjnych, centrów miejscowości, a także lasów i innych miejsc wymagających uporządkowania. Jak do tej pory w ramach inicjatywy pod hasłem „Wiosenne porządki w gminie Kosakowo” posprzątano: Kazimierz, Dębogórze, Dębogórze Wybudowanie, Suchy Dwór oraz Mosty. Jak się okazuje, teraz z inicjatywy samych mieszkańców,  w naszą akcję włącza się także sołectwo Mechelinki. Zbiórka wszystkich osób chętnych do pomocy odbędzie się 30 kwietnia br. o godzinie 10.00 przy osiedlu Anchoria. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy sprzyjającej pogody!

Jednocześnie przypominamy, że wspólne sprzątanie odbędzie się jeszcze 30 kwietnia br. w Pierwoszynie (start godz. 10:00, zbiórka przy ul. Orzechowej/Wiśniowej – outdoor fitness) oraz 7 maja w Pogórzu (zbiórka przy szkole podstawowej o godz. 11:00).