Wzorem lat ubiegłych podczas Open’er Festival 2019 zostanie uruchomiona darmowa linia autobusowa OF. Autobusy będą kursować wahadłowo co kilka/kilkanaście minut (w zależności od potrzeb) z dworca Gdynia Główna na lotnisko Gdynia-Kosakowo (przystanek Wąwóz Ostrowicki, od ul. Zielonej).
Linią OF pojechać można na podstawie biletu wstępu na imprezę lub festiwalowej opaski.
Godziny funkcjonowania linii OF:
2 lipca – od 8.00 do ok. 2.00 dnia następnego (po godz. 23.00 kursy będą wykonywane rzadziej – tylko w razie wystąpienia takiej potrzeby),
od 3 do 6 lipca – od 8.00 do ok. 6.00 dnia następnego,
7 lipca – od 6.00 do 14.00.

Od strony Kosakowa – przystanek – Kosakowo – Urząd Gminy: 105, 146, 165, 173, N65.
W dniach 6 i 7 lipca zwiększona zostanie częstotliwość kursowania linii 146, łączącej centrum Gdyni z gm. Kosakowo (Pogórzem, Kosakowem, Pierwoszynem, Mostami, Mechelinkami i Rewą).
W noce festiwalowe uruchamiane będą dodatkowe kursy linii nocnych na terenie Gdyni (spod Dworca Gł. PKP w kierunku poszczególnych dzielnic, na zasadzie regulacji, zależnie od potrzeb). Uruchomione zostaną także dodatkowe kursy linii nocnej N65 z pętli „Pogórze Górne” w Gdyni do Rewy (przez Pogórze, Kosakowo, Pierwoszyno i Mosty).

Uruchomione zostaną także dodatkowe kursy linii nocnej N65 z pętli „Pogórze Górne” w Gdyni do Rewy (przez Pogórze, Kosakowo, Pierwoszyno i Mosty).

Więcej na temat komunikacji podczas Openera: https://www.gdynia.pl/…/komunikacja-miejska-na-open-era,539…