Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek wraz Kosakowskim Centrum Kultury gorąco zaprasza wszystkie Panie na wyjątkowe wydarzenie, prawdziwą ucztę dla zmysłów. 6 Marca dwa koncerty, godzina 17:00 oraz 19:00. Obowiązują wejściówki. Liczba miejsc ograniczona. Zaproszenia dostępne od 2.03.2021.
Zapraszamy Państwa na niecodzienne spotkanie z kobietą, jej wizerunkiem, na który składają się dziesiątki okruchów, by na koniec jak w mozaice, stworzyć wspaniały obraz.
Obrazem tym jest artystka niezwykła – Anna German
Malować będą:
śpiewem : Agnieszka Babicz,
słowem : Krzysztof Stasierowski
muzyką: zespół RAMA 111.
A tłem tego obrazu będą słowa samej Anny German, wspomnienia bliskich jej ludzi zebranych w książkach Marioli Pryzwan i Iwana Iliczewa-Wołknowskiego oraz strofy poezji Haliny Poświatowskiej.
Wędrująca Eurydyka…..
Wokalistce towarzyszy:
zespół Rama111 – kultowa trójmiejska formacja jazzowa, szeroko znana zarówno w kraju jak i na świecie; wieloletnie i wielokrotne kontrakty w USA i Europie.
Nowe, zaskakujące i oryginalne aranżacje materiału muzycznego, których autorem jest Jan Rejnowicz ( band leader, piano) czynią ten spektakl subtelnym i tajemniczym jak i zarówno dynamicznym i drapieżnym, a więc w sposób znakomity oddają współczesny obraz wizerunku Anny German, która gdzieś z odległej planety-planety Anna- opowiada raz jeszcze o „ człowieczym losie”.
Skład zespołu: Jan Rejnowicz-piano
Piotr Nadolski- trąbka, akordeon
Janusz Kadyszewski- gitara basowa
Kamil Mazur- perkusja
Narrator: Krzysztof Stasierowski-aktor scen muzycznych i aktor filmowy(m.in. Jean Valjean z musicalu Les Miserables- Teatr Muzyczny w Gdyni, tytułowy Zorba; serial „ Bodo”, „Bell Epoque”.