W niedzielny wieczór, 12 marca br. przy wypełnionej po brzegi widowni Kosakowskiego Centrum Kultury odbyły się dwa wyjątkowe koncerty z okazji Dnia Kobiet.

Gwiazdą wieczoru był Robert Janowski, który swoim ciepłym głosem w nostalgicznym repertuarze rozkołysał zebraną publiczność. W repertuarze znalazły się największe przeboje Seweryna Krajewskiego, De mono czy zespołu Perfect, których oryginalne akustyczne wykonanie przeplecione interakcją z publicznością wprawiało widownie w niesamowity nastrój. Oprócz przepięknych muzycznych wykonań nie zabrakło także anegdot czy zabawnych historii z życia artysty.

Wszystkie Panie w ten szczególny wieczór zostały tradycyjnie przywitane przez wójta gminy Kosakowo Marcina Majek oraz zastępcę wójta Marcina Kopitzkiego czerwonym goździkiem z okazji ich święta.

Mamy nadzieje, że wszystkie mieszkanki gminy Kosakowo będą ten urokliwy wieczór na długo mile wspominać. 

Zachęcamy do obejrzenia pełnej fotorelacji zamieszczonej poniżej. 

Fot. STykówkaSTomaszewska