5.03.2022 r. w Kosakowskim Centrum Kultury świętowaliśmy dzień kobiet. Tym razem na deskach sceny wystąpił w podwójnym koncercie Marcin Sójka, zwycięzca 9. edycji The Voice of Poland.

Ostatnie wydarzenia głównie koncentrują wszystkich na wschodzie Europy, czyli na tym, co dzieje się na Ukrainie. Dzisiejsze 2 koncerty Marcina Sójki mieliśmy zaplanowane od wielu tygodni. Cieszę się, że mamy pełną salę – dużo pań przyszło się odprężyć i zrelaksować przy jego muzyce – mówi wójt gminy Kosakowo Marcin Majek

Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek razem z zastępcą Marcinem Kopitzkim wręczyli każdej z uczestniczek koncertu symboliczny kwiatek. Artysta rozpoczął swój koncert utworem Stanisława Sojki – ,,Czas nas uczy pogody”. Podczas występu można było posłuchać kompozycji z autorskiego albumu ,,Kilka prawd”. Na koniec oczarował publiczność własnymi interpretacjami utworów Stinga. Po koncercie w foyer Kosakowskiego Centrum Kultury muzyk rozdawał autografy.

Fot. Stykówka Sławomira Tomaszewska