Już w ten weekend na lotnisku Kosakowo odbędą się największe pokazy lotnicze w Polsce – Lotos Gdynia Aerobaltic 2021. To najbardziej wyczekiwane przez fanów awiacji cykliczne wydarzenie lotnicze.

Z tej okazji dla mieszkańców gminy Kosakowo przygotowaliśmy bilety na airshow w wykonaniu światowej sławy pilotów. Można je wygrać w konkursie, który potrwa do czwartku, 19 sierpnia br. do godz. 13:00. Skierowany jest on wyłącznie do pełnoletnich mieszkańców gminy Kosakowo.

Co należy uczynić, by zdobyć pojedynczy bilet normalny na wybrany (sobota lub niedziela) dzień pokazów?

Odpowiedz na pytania konkursowe online – w tym celu uzupełnij formularz konkursowy:

LINK DO FORMULARZA KONKURSOWEGO

W formularzu podaj również swoje dane osobowe oraz uzupełnij wszystkie wymagane w nim pola.

Każdy uczestnik konkursu może wygrać tylko jeden bilet, wypełniając jeden formularz.

O wygranej organizator poinformuje zwycięzców mailowo.

Wygrane w konkursie bilety będzie  można odebrać wyłącznie 20 sierpnia w godzinach 7.45 – 18.00 w  siedzibie Urzędu Gminy Kosakowo przy ladzie przy wejściu do budynku urzędu osobiście przez osobę, która wygrała konkurs lub z pisemnym jej upoważnieniem.

Regulamin konkursu Bilety dla mieszkaców gminy Kosakowo Lotos Gdynia Aerobaltic 2021