Zachęcamy do udziału w konkursie fotografii przyrodniczej. Jego głównym celem jest utworzenie z nagrodzonych prac wystawy, która udostępniana będzie latem m.in. we Władysławowie, a także produkcja albumu fotografii przyrodniczej.

Przedmiotem konkursu są fotografie ukazujące przyrodę Kaszub Północnych (np. ptaki, aleje, krajobrazy, brzeg morski, porosty, dziko występujące rośliny, grzyby, zwierzęta, Zatoka Pucka i/lub ciekawe przyrodniczo miejsca, ekologia) z terenu powiatu puckiego.

Prace konkursowe należy wykonać samodzielnie, nie mogą być fotomontażem, kolażem.

Fotografie kolorowe o rozdzielczości 300 dpi przy rozmiarze minimum 3000 pikseli jednego z boków  i proporcjach boków 2×3 uczestnicy przesyłają w okresie od 11 kwietnia br.  do 10 maja br. na adres mailowy:  kaszubypolnocne.pl@gmail.com

Dla laureatów oraz wyróżnionych przewidziano nagrody w postaci sprzętu i akcesoriów turystycznych oraz albumów fotograficznych i przewodników turystycznych bądź kart podarunkowych do wykorzystania w sklepach internetowych, a także nagrody niespodzianki o łącznej wartości minimum 3 tysiące złotych.

Więcej informacji na stronie : http://kaszubypolnocne.pl/aktualnosc-282-konkurs_fotograficzny_naturalnie.html