W dniu 23 marca br. odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mostach. Do Urzędu wpłynęły dwie oferty, lecz ostatecznie do konkursu przystąpiła jedna kandydatka – obecna dyrektor placówki oświatowej w Mostach.

Komisja konkursowa na dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mostach na kolejną kadencję wybrała Annę Szymborską, która kieruje tą placówką nieprzerwanie od 1999 roku.

Wójt Gminy Kosakowo zaakceptował kandydaturę i 1 września br. podczas inauguracji nowego roku szkolnego 2023/2024 wręczy Annie Szymborskiej zarządzenie o powierzeniu stanowiska dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, w skład którego wchodzą: Szkoła Podstawowa w Mostach, Publiczne Przedszkole w Rewie i nowo otwierane Publiczne Przedszkole w Mostach.

Pani Annie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych. Niech to zaufanie, którym cieszy się nieprzerwanie od wielu lat powierzenia funkcji dyrektora będzie wspaniałą motywacją do dalszego rozwoju osobistego.