Już w najbliższą niedzielę (22 września) poznamy zwycięzców piłkarskiego cyklu „Kosakowiak Cup – Cztery Pory Roku”, rozgrywanego po raz trzeci, o puchar przewodniczącego Rady Gminy Kosakowo. Zawody rozpoczną się o godzinie 11, na boisku przy Centrum Sportowym w Kosakowie. 

Po trzech tegorocznych turniejach, na czele klasyfikacji generalnej znajduje się drużyna Dębogórze Wybudowanie (25 punktów) – informuje Andrzej Śliwiński, Przewodniczący Rady Gminy. – Lider ma bezpieczną przewagę nad drużynami zajmującymi kolejne miejsca. Drugą lokatę zajmuje Celstan Kosakowo, na trzeciej znajduje się Mistral Pogórze. Duże szanse na zajęcie miejsca na podium w końcowej klasyfikacji ma również drużyna Sztorm II Kosakowo. To najprawdopodobniej te 4 drużyny podzielą się trzema najwyższymi lokatami.

O tym, w czyje ręce trafi puchar, zadecydują niedzielne mecze. Życzymy wielu emocji i gry w duchu fair play. Zapraszamy do kibicowania każdej z drużyn. Turniej zakończy się około godziny 17.