Trwają prace inwestycyjne związane z modernizacją hydroforni w naszej gminie. Całkowitą odnowę przeszły już hydrofornie w miejscowości Kosakowo i Mosty. Kolejna inwestycja realizowana jest w sołectwie Suchy Dwór. Obecnie trwa montaż nowego zestawu pompowego, aeratora, filtra ciśnieniowego oraz zewnętrznego zbiornika retencyjnego V=100 m3.

W związku z w/w pracami w sołectwie Suchy Dwór możliwe są chwilowe spadki ciśnienia wody na sieci. Utrudnienia mogą potrwać do jesieni bieżącego roku, za co przepraszamy. O dalszych postępach prac będziemy na bieżąco informowali mieszkańców sołectwa Suchy Dwór.

Realizowane inwestycje z pewnością przyczynią się do poprawy warunków zaopatrzenia w wodę mieszkańców naszej gminy.