Ma być czysto i estetycznie. Stąd w gminie Kosakowo trwa kompleksowe mycie wiat przystankowych. Pierwsze w tym roku mycie dotyczy 67 wiat.

W ostatnich dniach rozpoczęły się gruntowne prace porządkowe gminnej infrastruktury w postaci wiat przystankowych. W katalogu prac oprócz zamiatania, zrywania nielegalnych ogłoszeń czy usuwania śmieci z przystankowych koszy, znajduje się także dokładne mycie wiat. Obejmuje ono całą konstrukcję włącznie z gablotami oraz ławkami.

Pierwsze w tym roku mycie dotyczy 67 wiat przystankowych usytuowanych na terenie całej gminy. Kolejne mycie wiat zostanie przeprowadzone w późniejszym terminie, w zależności od stopnia ich zabrudzenia.

Przy okazji apelujemy do wszystkich mieszkańców gminy Kosakowo oraz odwiedzających gości o zachowanie ładu, porządku i dbałość o nasze wspólne mienie.