Szanowni Państwo,

Dzisiaj, w dniu 1 marca, przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Co roku, w okolicach tego dnia organizowaliśmy Bieg Tropem Wilczym. W tym roku obostrzenia związane z pandemią uniemożliwiły nam organizację tego wydarzenia w tym terminie, ale Święto w kalendarzu pozostało, a na Bieg zapraszamy 16 maja 2021r.

Zachęcamy Państwa, aby w najbliższych dniach upamiętnić Żołnierzy Wyklętych i odbyć swój osobisty symboliczny bieg na 1963 m.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tej inicjatywie i jednocześnie zachęcamy do publikowania zdjęć z biegu w mediach społecznościowych, aby żadna z Państwa aktywności dotycząca uczczenia tego Święta nam nie umknęła. Pragniemy w ten sposób upamiętnić ten dzień – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych!

Proszę o podpisywanie zdjęć hasztagiem:

#moje1963

#tropemwilczym

#gminakosakowo

i oczywiście o oznaczanie Gminy Kosakowo oraz Fundacji Wolność i Demokracji – organizatorów naszego lokalnego Biegu.

 

W dniu dzisiejszym zostaną uruchomione zapisy na majowy Bieg Tropem Wilczym –

– kto pierwszy ten lepszy – mamy 150 pakietów!

https://elektronicznezapisy.pl/