Nordic Morsing już po raz dziesiąty na sportowo otworzy nowy rok. 4 stycznia w Rewie wszystkie morsy, które chodzą z kijami i biegają, wskoczą do lodowatego morza i pokażą, jak należy spędzać czas w zimie i bawić się w nietuzinkowy sposób! 

Sportowe powitanie Nowego Roku w gminie Kosakowo będzie miało nietuzinkowy przebieg, choć to impreza z okrągłym 10 – letnim stażem. W Rewie, 4 stycznia (sobota) od godziny 10 rozpocznie pracę biuro zawodów, a punktualnie o godzinie 11 wystartuje impreza łącząca chodzenie z kijkami, biegi i kąpiel w lodowatej wodzie.

Zapisy znajdziecie tutaj: https://elektronicznezapisy.pl/event/4366.html

Po krótkiej rozgrzewce, pod opieką dwóch instruktorów zawodnicy zmierzą się dystansem na 4 i 8 kilometrach trasy. Przed startem morsy zejdą z lądu wprost do wody, która nie będzie cieplejsza niż wczorajsza kawa.

Zapowiada się czysta rekreacja. Na końcu na wszystkich czekać będzie ciepła herbata oraz posiłek. Będą także okolicznościowe medale za dzielność!!!

Plan minutowy:

10:00 – otwarcie biura imprezy

11:00 – oficjalne otwarcie imprezy, rozgrzewka

11:05 – wspólna kąpiel – tylko osoby chętne

11:25 – wyruszenie na swoją trasę bieg/nordic/4km/8km

13:30 – zakończenie