Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2022 r. nowym zarządcą Centrum Sportowego Kosakowo będzie gminna spółka Kosakowo Sport z siedzibą w Pogórzu. Kosakowo Sport Sp. z o.o. przejmie wszelkie sprawy związane z administrowaniem i eksploatacją obiektu.

W związku z przekazaniem obiektu sportowego nowemu zarządcy, Centrum Sportowe będzie czynne w dniu 30 grudnia 2021 r. tylko do godziny 14:00 (ostatnie wejście na basen o godzinie 13:15). W dniach 31 grudnia 2021 r. oraz 1 stycznia 2022 r. obiekt będzie nieczynny. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych PEKO dziękuje wszystkim klientom Centrum Sportowego Kosakowo. Dziękuje również wszystkim  kontrahentom – usługodawcom, serwisantom i dostawcom, którzy razem z nami dbali o bezpieczeństwo, stan obiektu i komfort korzystania.