Cały sztab szkoleniowy UKS Lidera Dębogórze chciałby serdecznie podziękować rodzicom naszych zawodników za zaufanie, którym nas obdarzacie. Kolejne podziękowania kierujemy do całej ekipy Polskiej Akademii Futbolu Sport Future Vfl Wolfsburg, za sterami której znajduje się Janusz Dajwlowski. Takie warunki, program zajęć, same zajęcia, wykłady, analizy czy testy dla naszych zawodników to drodzy Państwo prawdziwy majstersztyk. Nasi zawodnicy i ich rodzice są pełni zachwytu tego wszystkiego, co nam zaproponowaliście przez czas pobytu w Radomsku. Serdecznie dziękujemy. Nie tylko z ust zawodników, rodziców, ale też i naszych trenerskich płyną ciepłe wspomnienia obozowe. Czas obozu był wykorzystany do maksimum: nie tylko same treningi ale wykłady, analizy i wspólne rozmowy sztabów trenerskich – to wszystko razem wzięte pozwoliło wypracować wspólną strategię współpracy. Zwieńczeniem tych działań jest podpisana umowa na nowy sezon 2019/2020 o współpracy pomiędzy Polską Akademią Futbolu Sport Future Vfl Wolfsburg a UKS Lider Dębogórze. Dotychczasowa współpraca zaowocowała tym, iż dwóch zawodników Lidera przechodzi do Znicza Prószków, a jedna zawodniczka jedzie na testy do Bundesligi. Współpraca będzie opierała się na pomocy szkoleniowej, skautingowej oraz promocji regionu. „Jesteśmy klubem który ma kształcić, pomagać wychowywać i być dumnym z zawodników, którzy wyfruwają z gniazda Liderowego. Wychodzę z inicjatywą do młodych zawodników i zawodniczek – sprawdź nas, wystarczy przyjść na jedno z wybranych zajęć i na pewno nie zawiedziesz się. Serdecznie zapraszam w nasze szeregi” – Andrzej Zawadzki Prezes Zarządu UKS Lider Dębogórze.