Ostatnia w tym roku akcja honorowego poboru krwi w Kosakowie rozpocznie się w czwartek (5 grudnia) o godzinie 9. Ambulans HDK zaparkuje przy Urzędzie Gminy Kosakowo, przy ulicy Żeromskiego 69, a czas na rejestrację honorowych krwiodawców zakończy się o godzinie 13. Kosakowski Klub HDK zaprasza wszystkich do udziału w szlachetnej akcji, która ma na celu pomoc potrzebującym daru życia.

Październikowa akcja poboru krwi w Kosakowie zakończyła się rekordowym rezultatem, do potrzebujących trafiło ponad 13 litrów cennego płynu – mówi Andrzej Śliwiński, Prezes Kosakowskiego Klubu HDK, przewodniczący Rady Gminy Kosakowo. – W czwartek (5 grudnia), tuż przed Mikołajkami spotykamy się ostatni raz w tym roku, aby wspomóc chorych – honorowo oddając krew. Zapraszam od 9 do 13 przed Urząd Gminy Kosakowo, tu będzie oczekiwał ambulans HDK.

Czekamy na honorowych krwiodawców, zachęcamy do podzielenia się krwią, jak zwykle mile widziani będą stali uczestnicy szlachetnej akcji, niewykluczone, że wzorem ubiegłych miesięcy, powitamy krwiodawców debiutantów.