W dniach 27 czerwca – 3 lipca 2021 r. odbył się VI Ogólnopolski Marsz dla osób chorych onkologicznie oraz wspierających ich osób zdrowych.

Uczestniczki marszu, to 10-osobowa grupa kobiet, która pokonała ponad 100-kilometrową trasę pod hasłem „Najlepsza praktyka to profilaktyka”.

Marsz ten ma pokazać, że nawet z rakiem można i trzeba żyć pięknie i aktywnie oraz jak ważne są badania profilaktyczne.

Trasa nr 4 przebiegała przez wybrzeże powiatu puckiego od Jastrzębiej Góry, przez Władysławowo, Jastarnię, Hel, Kuźnicę, Swarzewo, Puck, Żelistrzewo mając swój finał 3. lipca w Mostach i w Rewie w Gminie Kosakowo.

Więcej na temat akcji na stronie www.onkorejs.pl oraz profilu FB www.facebook.com/onkorejs