Gry i zabawy na popularnych w ostatnich latach supach czy rejsy łodzią żaglową. W ostatnią sobotę maja szykuje się nie lada gratka dla dzieci, ale i całych rodzin. Stowarzyszenia: Port Mechelinki i Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki przy wsparciu gminy Kosakowo organizują piknik pełen atrakcji.

Dużymi krokami zbliża się najważniejszy dzień w roku dla wszystkich dzieci – Dzień Dziecka. Z tej okazji w Mechelinkach odbędzie się piknik rodzinny „Dzień Dziecka razem z Ukrainą” dla wszystkich najmłodszych mieszkańców naszej gminy oraz dzieci z Ukrainy. W programie wiele atrakcji w tym m.in.: gry i zabawy na deskach sup, rejsy łodzią żaglową „Puck”, zabawy na dmuchańcach, gry i zabawy planszowe, warsztaty z udzielania pierwszej pomocy czy malowanie twarzy.

Piknik odbędzie się w sobotę 28 maja br. w Mechelinkach przy ul. Nadmorskiej 28. Start godz. 11:00. Zachęcamy wszystkich do udziału w wydarzeniu.