Już jutro (w sobotę, 12 października) o godzinie 16, w siedzibie Kosakowskiego Centrum Kultury, przy ul. Kaszubskiej 11 w Pierwoszynie, rozpocznie się podsumowanie sezonu żeglarskiego. Raz jeszcze poczujmy morski klimat i umówmy się na regaty w kolejnym sezonie.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników zajęć w Yacht Club Rewa oraz miłośników morskich opowieści – zachęca Janusz Frąckowiak, z YC Rewa. – Tradycyjnie, wspólnie z gminą Kosakowo organizujemy pożegnanie sezonu, ale znajdziemy też czas, aby snuć ambitne plany na rok przyszły.

W programie nie zabraknie podsumowania działalności klubu, wręczenia nagród, pucharów, wyróżnień za działalność oraz za wyniki w Lidze 2019, Lidze Młodzieżowej 2019, podziękowań dla wspierających działalność oraz planów na 2020 rok.

Czas umilać będą koncerty Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego.

Wstęp wolny.