Wszystkie osoby posiadające Kartę Mieszkańca Gminy Kosakowo powinny przedłużyć jej aktywność na kolejny rok. Dzięki temu nadal będzie można korzystać z bezpłatnych wejść, rabatów u partnerów programu oraz bezpłatnego parkingu.

 

Już w czerwcu br. kończy się ważność pierwszych wydanych Kart Mieszkańca wszystkim osobom, które zakładały je od czerwca 2025 r. Aby nadal cieszyć się wszystkimi udogodnieniami wynikającymi z posiadania Karty, należy przedłużyć jej ważność na kolejny rok.

 

WAŻNE!

Karty zostaną automatycznie przedłużone:

  • kobietom, które ukończyły 60 lat,
  • mężczyznom, którzy ukończą 65 lat.

 

Jak przedłużyć Kartę Mieszkańca?

Wystarczy przedłożyć pierwszą stronę PIT-u rozliczonego w Urzędzie Skarbowym w Pucku:

  • elektronicznie – wysyłając dokument na adres: kartamieszkanca@kosakowo.pl
  • osobiście: w Biurze Obsługi Interesanta lub w pokoju 210 na II piętrze Urzędu Gminy Kosakowo.

Dodatkowe informacje:

  • Kartę osoby niepełnoletniej przedłuża rodzic lub opiekun prawny.
  • W przypadku pełnoletnich uczniów i studentów należy dołączyć kopię aktualnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu 58 660 43 18 lub wysyłając e-mail na adres: kartamieszkanca@kosakowo.pl.