Pierwsi pacjenci są już przyjmowani na zmodernizowanym oddziale pediatrii w puckim szpitalu. Oficjalne otwarcie odbyło się 25 maja br., a jego remont wyniósł blisko 2 mln zł.  

Zakończył się etap gruntownej modernizacji oddziału dziecięcego w szpitalu w Pucku, z którego korzystają najmłodsi mieszkańcy powiatu. Prace objęły powstanie 12 pokoi jednoosobowych i 1 dwuosobowego, gabinetu ordynatora, lekarzy i pokoju pielęgniarek, izby przyjęć oraz bawialni. Aby ułatwić rodzicom towarzyszenie dzieciom w czasie leczenia, pojawiły się dla nich specjalne, rozkładane fotele. Ponadto budynek Szpitala Puckiego doczekał się również termomodernizacji.

Co najważniejsze, oddział posiada już kompletny personel medyczny, a także ordynatora, którym został lek. Aleksander Krasnow. Dzięki temu mali pacjenci mogą być już przyjmowani.

Modernizacja oddziału pediatrii w puckim szpitalu wyniosła blisko 2 mln zł. To jednak nie jedyny remont przeprowadzony w placówce,  bowiem w planach jest modernizacja całej placówki za ponad 11 i pół mln zł. 

Fot. facebook.com/szpitalpucki