UWAGA! Od 1 października br. punkt kasowy dla dokonywania wpłat na rzecz gminy Kosakowo w budynku Poczty Polskiej w Kosakowie zostanie zamknięty. Zamknięcie punktu kasowego związane jest z ciągle aktualnym zagrożeniem epidemicznym COVID-19 oraz obserwowanym przyrostem zachorowań na koronawirusa, co skutkuje wprowadzaniem zmian w procedurach obsługi klientów przez PKO Bank Polski SA. Wpłat gotówkowych na rzecz gminy Kosakowo nadal można bezpłatnie dokonywać w każdym oddziale banku PKO Bank Polski SA, na terenie całego kraju.

Obserwowany w ostatnim czasie i prognozowany w najbliższej przyszłości wzrost liczby zachorowań koronawirusem spowodował wprowadzenie zmian w procedurach obsługi klientów przez PKO Bank Polski SA. Punkt kasowy w budynku Poczty Polskiej w Kosakowie będzie czynny tylko do końca września br. z uwagi na brak możliwości zapewnienia optymalnych warunków bezpieczeństwa do przyjmowania mieszkańców chcących korzystać z punktu kasowego, dla obsługi wpłat gotówkowych mieszkańców na rzecz gminy Kosakowo.

Od 1 października br., wpłat gotówkowych na rzecz gminy Kosakowo można bezpłatnie dokonywać w każdym oddziale banku PKO Bank Polski SA, na terenie całego kraju.

Najbliższe placówki banku PKO Bank Polski SA znajdują się pod adresami:

  • płk. Stanisława Dąbka 247, 81-155 Gdynia
  • generała Marii Wittekówny 2, 81-173 Gdynia

Równocześnie, gorąco zachęcamy do powszechnego korzystania z bankowości elektronicznej.