Tradycyjne w połowie sierpnia gmina Kosakowo organizuje, największe wydarzenie w całym roku. Corocznie tysiące turystów odwiedzają naszą gminę, szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy to przypadają obchody Dni Gminy Kosakowo, których Honorowym Patronem jest Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek.
Podczas muzycznego maratonu wystąpią gwiazdy polskiej estrady. Dzień 17 sierpnia zarezerwowany jest dla muzyki rockowej. Na scenie zobaczymy między innymi zespół Kombi ze Sławomirem Łosowskim, któremu upływa 50-lecie pracy artystycznej oraz zespół Golden Life znany publiczności od ponad ćwierć wieku.
Tegoroczny skład koncertu uzupełnią jeszcze utalentowani młodzi artyści lokalnej sceny muzycznej. Wśród młodych wykonawców jest mieszkaniec Gminy Kosakowo znany szerokiej publiczności z różnych projektów teatralno-muzycznych.
Podczas obchodów Dni Gminy w pobliżu placu koncertowego tworzymy specjalne strefy dla uczestników wydarzenia. Obok występów na scenie, zorganizowana zostanie bezpłatna strefa animacji i warsztatów dla dzieci, w której m.in., recyklingowe tworzenie instrumentów, mini konkurs dla najmłodszych, gry, zabawy, dmuchany plac zabaw.
Ponadto utworzona zostanie strefa wystawców, na której swoje wyroby zaprezentują lokalne firmy oraz producenci. Strefę gastronomiczną stanowić będą wielobarwne Food trucki oraz ogródki piwne.
Nasze wydarzenie skierowane jest nie tylko dla mieszkańców gminy, ale również dla małego i dużego Trójmiasta.
Serdecznie zapraszamy!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny

Animacje dla dzieci od godziny 16:00. Początek imprezy i występy artystów od 17:00.

Wystąpią:
TAYKA
ORKIESTRA DĘTA GMINY KOSAKOWO
ACCESS DENIED
LADY KILLER
GOLDEN LIFE
KOMBI