RedRoad Biuro Projektów Bartosz Waczyński działające w imieniu Zarządu Drogowego dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie wraz z Wójtem Gminy Kosakowo zapraszają mieszkańców na kolejne konsultacje społeczne w sprawie przygotowania inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1516G Mosty – Mechelinki ul. Szkolna wraz z budową ciągu pieszo-rowerowego i sygnalizacji na przejściu dla pieszych”.

Projektanci i przedstawiciele inwestora spotkają się z mieszkańcami w dniu 19 sierpnia br. (środa) o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej w Mostach, przy ulicy Szkolnej 16.

– Zapraszam do udziału w kolejnej edycji konsultacji społecznych, które powinny zainteresować przede wszystkim mieszkańców Mostów i Mechelinek – mówi Marcin Majek, Wójt Gminy Kosakowo. – Nadchodzące spotkanie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z postępem prac projektowych oraz do zabrania głosu na temat planowanej inwestycji.