Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych wszystkim Seniorom z gminy Kosakowo składamy najserdeczniejsze życzenia długich lat życia w dobrym zdrowiu, przepełnionych rodzinnym ciepłem i pogodą ducha, serdecznością oraz wdzięcznością osób Wam najbliższych i otoczenia, nieustającą energią do spełnienia wszystkich wielkich marzeń i mniejszych zamierzeń.

Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek zaprasza na koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora. 13 października (wtorek) w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie, dla Seniorów wystąpi dwukrotnie Daria Zaradkiewicz z zespołem.

Zaproszenia na godzinę 18 lub godzinę 20 są do odbiorów w Urzędzie Gminy Kosakowo, w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie oraz w biurze Pełnomocnika ds. Seniorów w Rewie. Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona.