Wzorem roku ubiegłego Dzień Dziecka w gminie Kosakowo świętowaliśmy w wyjątkowy sposób. Do wszystkich placówek oświatowych i opiekuńczych zawitał zastępca wójta gminy Kosakowo Marcin Kopitzki, a wraz z nim Myszka Miki i przygotowane z tej okazji niespodzianki.

Tego szczególnego dnia nie mogło zabraknąć gorących życzeń pełnych uśmiechu i radości oraz prezentów. Wśród nich m.in. kolorowe balony oraz ulubione przez wszystkie dzieci słodkie Mamby. Każda z odwiedzonych przez wójta placówek przedszkolnych otrzymała pakiet gier edukacyjnych, a do szkół trafiły zestawy klocków Lego.

Pogoda i w tym roku była dla nas łaskawa, dzięki czemu część spotkań mogła odbyć się na świeżym powietrzu. Nie zabrakło wspólnych zdjęć oraz rozmów pod hasłem „ jak fajnie dzieckiem być”.

Część atrakcji została ufundowana przez firmę „Transport Handel Produkcja Usługi Dla Rolnictwa” Ryszard Adrian.

Fot. STykówka S.Tomaszewska