Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie dotyczące możliwości uzyskania zwolnienia z podatku dochodowego na 12 lat z uwagi na projekt inwestycyjny w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Spotkanie odbędzie się w czwartek 17 listopada br. o godzinie 14:00 w Kosakowskim Centrum Kultury.

Od 2018 roku cała Polska znajduje się w strefie ekonomicznej, a przedsiębiorcy m.in. z branży produkcyjnej oraz nowoczesnych usług dla biznesu, mogą skorzystać z pomocy publicznej jaką jest zwolnienie z podatku dochodowego. Pomoc przeznaczona jest dla wszystkich inwestorów, bez względu na wielkość przedsiębiorstwa oraz lokalizację zakładu. Podczas spotkania będzie przedstawiony mechanizm działania Polskiej Strefy Inwestycji jak i omówiony zostanie proces aplikacyjny.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do udziału w wydarzeniu. Specjaliści z PPSE przekażą praktyczną wiedzę i wskażą możliwości na zaoszczędzenie środków pieniężnych z uwagi na planowane inwestycje. To nie jest konkurs, każdy inwestor spełniający kryteria może otrzymać decyzję o wsparciu nawet w ciągu miesiąca.

Zapraszamy 17 listopada br. na godzinę 14:00 do Kosakowskiego Centrum Kultury (Kaszubska 11, Pierwoszyno).

Formularz do rejestracji na wydarzenie -> tutaj. 

Po spotkaniu przewidujemy czas na networking oraz poczęstunek.