Trwają zapisy do wzięcia udziału w turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Mixtów. Celem rozgrywek jest popularyzacja siatkówki plażowej, aktywnego spędzania czasu wolnego, integracja społeczności lokalnej, a także promowanie sportowego trybu życia w duchu zasad fair play.

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas na plaży, już dziś zachęcamy Was do wzięcia udziału w turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Mixtów w Rewie. Turniej odbędzie się w sobotę 23 lipca, a miejscem rozgrywek będzie plaża w Rewie za pętlą autobusową linii 146 (obok Baru Nadmorskiego przy ul. Morskiej 2). Rozpoczęcie gier o godz. 10.00.

Ilość drużyn biorących udział w turnieju jest ograniczona i wynosi 9. Drużyna powinna składać się z dwóch osób K+M. Minimalny wiek zawodników wynosi 14 lat (rocznik 2008 lub starsi). Mecze sędziowane będą przez sędziego Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia należy przesyłać do piątku 22 lipca do godz. 14.00 na adres e-mail: g.braszka@kosakowosport.pl. W zgłoszeniu należy podać następujące dane: imię i nazwisko, rok urodzenia, miejscowość. Zgłoszenie przesłane drogą mailową wymaga przesłania oświadczenia o następującej treści: „Zapoznałem się z Regulaminem Turnieju i akceptuję jego treść”. Zgłoszenia bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę. W przypadku wolnych miejsc, zgłoszenia będą przyjmowane także w dniu rozgrywek w miejscu rozgrywania meczów w ramach turnieju w godz.: 09.00-09.30.

REGULAMIN-TURNIEJ-PLAZOWEJ-PILKI-SIATKOWEJ-MIXTOW-REWA-2022-r.