W sobotę 27 lipca na plaży w Rewie odbył się kolejny emocjonujący Turniej Siatkówki Plażowej. W tym roku do rozgrywek przystąpiło 8 dwuosobowych drużyn, wśród których znaleźli się zarówno profesjonalni zawodnicy, jak i amatorzy dyscypliny. Drużyny zostały przydzielone do dwóch grup.

Puchar Wójta Gminy Kosakowo zdobyła para z Gdyni – Aleksandra Jaszczuk i Łukasz Ilczuk, która w finale pokonała parę również z Gdyni – Anna Szufladowicz oraz Paweł Gregorek. W meczu o III miejsce Tomasz Zarówny i Marcin Juszczak z Gdyni pokonali Macieja Skowrońskiego oraz Tomasza Derę z Kosakowa i Gdyni.  Drużyny które zdobyły 2 i 3 miejsca otrzymały efektowne trofea. Kolejne miejsca zajęli: Rebeka Soós i Maciej Budzisz, Kinga Gużyńska i Nicole Rogalska, Dominika Bagan i Bartosz Perski oraz Kamil Nagórski z Krzysztofem Słowińskim.

Organizatorem imprezy był Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek. Dla 3 najlepszych zespołów ufundowane zostały nagrody rzeczowe oraz medale. Pozostałym drużynom wręczono nagrody pocieszenia. Wszystkim zawodnikom w czasie turnieju zapewniono wodę. Imprezę przygotował i poprowadził z ramienia Wójta Gminy Kosakowo pan Grzegorz Braszka specjalista ds. sportu.