• Od 16 listopada 2020 r. usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” i nowy model ob­sługi podatników jest już dostępny w całym kraju
 • Załatwienie spraw podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu
 • Zwiększy to bezpieczeństwo podatników i komfort przy załatwianiu spraw

Jak się umówić na wizytę

W województwie pomorskim od 16 listopada podatnicy mają dostęp do formularza online, za pomocą którego mogą umówić wizytę na termityna najbliższe 14 dni. Wizytę można umówić:

 • przez internet – możesz skorzystać z elektronicznego formularza dostępnego na stronie  podatki.gov.pl lub swojego urzędu skarbowego
 • telefonicznie – numery telefonów sprawdzisz na stronie www swojego urzędu  skarbowe­go

  Urząd Skarbowy w Pucku

  • 58 774 24 81
  • 58 774 24 29
  • 58 774 24 82

Inne sposoby załatwiania spraw online

Zachęcamy do dalszego korzystania z dotychczasowych zdalnych form załatwiania spraw w urzędach skarbowych. Oprócz infolinii Krajowej Informacji Skarbowej i możliwości załatwienia swoich spraw podatkowych przez strony podatki.gov.plbiznes.gov.pl dostępne są też specjalne numery telefonów w urzędach skarbowych. Można je znaleźć na stronach internetowych urzę­dów w zakładce Kontakt.

Ważne: ze względu na sytuację epidemiczną do urzędu umawiajmy się tylko, jeśli jest to nie­ zbędne, a wizytę zarezerwujmy przez internet lub telefonicznie. Dzięki temu unikniemy niepo­trzebnego czekania w kolejce i zadbamy o bezpieczeństwo swoje i pracowników urzędów.

KAS – pismo z dnia 22 listopada 2020 r.