Patronem ostatniego z cyklu Memoriałów Żeglarskich w 2019 roku będzie postać Andrzeja Reymana – zawodnika, trenera, sędziego, wieloletniego Sekretarza Pomorskiego Związku Żeglarskiego, twórcy żeglarskiej potęgi Województwa Pomorskiego w Polsce.     

21 i 22 września Yacht Club Rewa zaprasza do udziału oraz kibicowania w żeglarskim duchu i nastroju.

Regaty odbędą się w żeglarskich klasach Finn oraz Puck – mówi Janusz Frąckowiak, z YC Rewa. – W obu klasach, swój udział zapowiedziało wielu zawodników z czołówki krajowej, z Mistrzami Polski włącznie.

Program:

21 września (sobota): 9-10 zgłoszenia/10 Otwarcie Regat i odprawa sterników/10.30- 14.30 wyścigi/15 posiłek

22 września (niedziela): 9-10 przygotowanie sprzętu/10-13.30 wyścigi/13.30 posiłek/14 wręczenie pucharów i nagród oraz zakończenie Regat.

Życzymy pogody godnej prawdziwych morskich wilków i pełnych wiatru żagli.