Z nieukrywaną przyjemnością zaspakajamy Waszą ciekawość dotyczącą Weekendu Kobiet. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i niespodzianek, które podzieliliśmy na trzy bloki tematyczne, aby każda z Was znalazła coś dla siebie w ten wyjątkowy czas.
6.03. godz.17:00 zapraszamy na wernisaż Małgorzaty Trystuły przy muzycznej oprawie recitalu pt.” Być kobietą..” w wykonaniu Magdaleny Mrówczyńskiej. Usłyszycie m.in. piosenki z repertuaru Agnieszki Osieckiej, Sławy Przybylskiej czy Edyty Geppert. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia estetyczne.
7.03. godz.18:00 to jedyny w swoim rodzaju koncert Tenorów Nowej Generacji Tre Voci ” With love…wszystko o miłości” (obowiązują wejściówki do odbioru w KCK)
8.03. godz.12:00-17:00 Babskie Targi wspaniała okazja na spotkania z kobietami, które stały się inspiracją dla innych kobiet. W programie również: strefa rozwoju osobistego, lifestyle, zdrowy tryb życia,  hobby i pasja. Nie może Was zabraknąć, dziewczyny, kobiety, panie zarezerwujcie ten weekend dla siebie!!
Na wszystkie wydarzenia zapraszamy do Pierwoszyna ul. Kaszubska 11. Do zobaczenia 🙂