W sobotnie popołudnie 27 kwietnia odbył się Koncert Joanny Aleksandrowicz przy gościnnym akompaniamencie pianisty Zbigniewa Kosmalskiego. Ta młoda artystka zachwyciła temperamentem i przebojowością przybyłą publiczność. Ciekawe aranżacje, wartościowe teksty i wyrazista, emocjonalna interpretacja trafiły w serca widowni. Podczas koncertu  „Od nocy do nocy” usłyszeliśmy najpiękniejsze utwory z filmów i musicali zarówno polskich, jak i światowych między innymi: Szyba musical Metro, Bring on the men musical Jeyll&Hyde, Szeptem, Walc na orkiestrę, The winner takes it all, Vabank i wiele innych.

Zbigniew Kosmalski – muzyk, pianista, akompaniator do dziś jest związany z Teatrem Muzycznym w Gdyni i ze Studiem Wokalno-Aktorskim. Współpracuje też z Akademią Muzyczną w Gdańsku, z Panią Dorotą Kolak. Akompaniuje przyszłym adeptom sztuki aktorskiej i wokalnej. Bierze udział w wielu projektach w Polsce, Europie i na świecie.