Serdecznie dziękuję Wszystkim Uczestnikom, Mieszkańcom ora Sołtysom Gminy Kosakowo za czynne włączenie się w akcję „Wiosenne porządki w gminie Kosakowo” przeprowadzonej w okresie marzec – kwiecień br.
Podczas akcji zebrano:

  • 25m3 odpadów zmieszanych,
  • 42m3 zużytych opon,
  • 7m3 części samochodowych,
  • liczne elektroodpady (telewizory) oraz odpady wielkogabarytowe (sofy, fotele).

Mimo iż z roku na rok nasze społeczeństwo jest coraz bardziej świadome problemu, jakim jest obecność odpadów w środowisku, problem porzucania śmieci nasila się.
Raz jeszcze dziękuję Państwu za udział i zaangażowanie w przedsięwzięcie, które ma na celu przypominać jak ważna jest troska o środowisko naturalne w którym żyjemy a także zachęcać ludzi do wypracowania drobnych zmian w swoim życiu codziennym, mających niebagatelny wpływ nie tylko na estetykę naszego otoczenia ale także na jakość naszego życia.

Wójt Gminy Kosakowo

Na koniec kilka zdjęć przesłanych nam przez uczestników akcji. Przepraszamy, że nie wszystkie grupy udało się sfotografować.
Jeśli dysponują Państwo zdjęciami kolejnych grup, chętnie je zamieścimy.

Dziękujemy i liczymy na zainteresowanie kolejnymi akcjami sprzątania Gminy Kosakowo.