Zapraszamy na nową witrynę spółki Kosakowo Sport: kosakowosport.pl informującej o wszystkich wydarzeniach sportowych odbywających się w gminie, organizowanych zajęciach, o gminnych plażach i kąpieliskach oraz obiektach sportowych i nadmorskich. Witryna dodatkowo wzbogacona jest o zakładkę „Lotnisko”, gdzie zainteresowani znajdą aktualności na jego temat.

Na sportowym portalu będą sukcesywnie umieszczane grafiki dostępności obiektów sportowych, informacje dla aktywnych, ciekawostki ze świata sportu i zdrowego trybu życia. Z czasem baza danych będzie się powiększała.

Spółka Kosakowo Sport zachęca do współpracy kluby sportowe i stowarzyszenia, które realizują ciekawe projekty dla mieszkańców naszej gminy z dziedziny kultury, sportu, edukacji, jak i ochrony zdrowia.